Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Zamówienia publiczne - Szkolenia

Juliusz Zakrzewski 2019-12-27 0 komentarzy
Zamówienia publiczne - Szkolenia

Obecność na rynek zamówień publicznych podnosi prestiż firmy. Dlatego wiele firm ubiega się o zamówienia publiczne na terenie całego kraju. Chcąc wziąć udział w przetargu, trzeba sporządzić dokumentację przetargową. Przy jej sporządzaniu najwięcej problemów sprawiają wciąż zmieniające się przepisy prawne. Osoby zajmujące się zamówieniami publicznymi powinny wiedzieć, m.in. jak je stosować i odpowiednio interpretować. Dlatego powinny uczestniczyć w branżowych szkoleniach i na bieżąco uzupełniać wiedzę w tym zakresie. Szkolenia z zamówień publicznych prowadzi Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek. Na szkoleniach można poszerzyć wiedzę zarówno z zapisów ustaw, jak i przetargów publicznych.

Wiedza taka jest przydatna nie tylko dla Wykonawcy, ale także dla Zamawiającego usługę. Obie strony muszą wiedzieć, m.in.:

  • jakie są ich prawa i obowiązki,
  • jakie warunki powinny spełniać podmioty uczestniczące w przetargu,
  • jakie są progi zamówień publicznych.

Tematyka szkoleń jest starannie dobierana do konkretnej branży. Warunki i terminy szkolenia ustala się indywidualnie. Warto też zapoznać się z przykładowymi tematami szkoleń. Najczęściej organizowane są szkolenia jedno- i dwudniowe, a także jednodniowe warsztaty. Na szkoleniach jednodniowych uczestnicy zapoznają się, m.in. z zapisami ustawy, a także z kompleksową procedurą postępowania przetargowego. Na szkoleniach dwudniowych omawiane są zasady obowiązujące Zamawiającego i Wykonawcę. Uczestnicy poznają, m.in. kryteria oceny składania ofert, a także warunki, jakie należy spełniać, biorąc udział w przetargu. Na warsztatach omawiany jest, m.in. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia, a także prawa i obowiązki uczestników przetargów.

Skomentuj wpis