Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Wodorowęglan sodu i inne ciekawe propozycje ze sklepu Dobre-Suplementy.com.pl

Laura Kozłowska 2022-08-01 0 komentarzy
Wodorowęglan sodu i inne ciekawe propozycje ze sklepu Dobre-Suplementy.com.pl

Szeroki wybór suplementów diety, mających niwelować bardzo różne przypadłości czy zapobiegać im, znaleźć można w sklepie internetowym Dobre-Suplementy.com.pl. Proponuje on między innymi różnego rodzaju tabletki czy napary ziołowe, pozwalające na łagodzenie skutków danych przypadłości, uzupełnianie niedoborów ważnych witamin i minerałów. Jednak oferta ta to nie tylko propozycje standardowe. Znaleźć można w niej też niebanalne produkty, które zasługują na uwagę ze względu na nie tylko swoje działanie, ale też nietypową formę, sposób stosowania czy wszechstronność.

Jednym z takich produktów, zdecydowanie wartym wypróbowania, jest wodorowęglan sodu, czyli po prostu soda oczyszczona, której zastosowanie jest bardzo szerokie, co ciekawe, nie tylko dla zdrowia, ale też dla domu. Jak to możliwe? Jak można przeczytać na stronie sklepu, składnik ten między innymi zwalcza zgagę, a okłady z niego zmniejszają dolegliwości po ukąszeniu owadów. Jednocześnie można go zastosować jako domowy środek do mycia i czyszczenia oraz usuwania nieprzyjemnych zapachów. Doskonale nadaje się na przykład do czyszczenia dywanów, ale też protez zębowych.

Inną ciekawą propozycją jest siarczan magnezu - proszek wykorzystywany głównie do kąpieli leczniczych. Redukuje on różnego rodzaju objawy skórne, a także uzupełnia poziom magnezu w organizmie, gdyż pierwiastek ten wchłania się przez skórę.

Skomentuj wpis