Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Taśma dwustronna 3m - Transfer Kraków

Anita Czerwińska 2020-02-09 0 komentarzy
Taśma dwustronna 3m - Transfer Kraków

Jeśli w łączeniu materiałów nie można wykorzystać nitów, wkrętów czy śrub, to mocowanie specjalną taśmą powinno spełnić oczekiwania. Taśma dwustronna 3M od Transfer z Krakowa produkowana jest przez markę, która specjalizuje się w tworzeniu najróżniejszych rozwiązań z zastosowaniem taśm. Klej akrylowy wykorzystywany w łączeniu zapewnia bardzo dużą trwałość w miejscu klejenia. Warto wspomnieć, że połączenie będzie odporne na różne czynniki zewnętrzne, jak i uszkodzenia mechaniczne.

Opisując zalety taśmy dwustronnej do zadań specjalnych, warto wspomnieć, że zachowuje swoją trwałość nawet w skrajnych warunkach pogodowych (od -40 do +90 stopni Celsjusza). Dodatkowo należy zaznaczyć, że produkt doskonale radzi sobie z czynnikami atmosferycznymi - wilgocią, opadami, jak i mocnymi promieniami UV. W niektórych przypadkach taśma wykazuje również krótkotrwałą odporność np. na paliwa czy rozpuszczalniki.

Osoby zastanawiające się, gdzie wykorzystać taką taśmę powinny przede wszystkim sprawdzić opis podany na opakowaniu producenta. Również dystrybutor zapewnia krótkie wyjaśnienie. Akrylowe taśmy 3M stosowane są w przemyśle motoryzacyjnym, stolarstwie oraz branży budowlanej. Wielu klientów kupuje ją również do wykorzystywania w celach prywatnych, gdy jest potrzeba podreperowania zepsutego artykułu w domu. Pod adresem internetowym tasmaklejaca.pl odnaleźć można najważniejsze informacje, które pozwolą w wyborze odpowiedniego produktu łączącego materiały. Technologia klejenia taśmą akrylową jest również podana w katalogach zewnętrznych do pobrania z rozszerzeniem .pdf.

Skomentuj wpis