Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Tanie szklarnie poliwęglanowe z montażem

Anita Czerwińska 2018-11-22 0 komentarzy
Tanie szklarnie poliwęglanowe z montażem

Dlaczego warto wybrać właśnie firmę Greenhouse Service, jeśli szuka się szklarni do ogrodu? Odpowiedź na to pytanie wydaje się prosta. Otóż firma owa posiada kilkunastoletnie obycie w branży, a swoje doświadczenia na temat systemów szklarniowych pracownicy firmy mieli okazję zdobywać i szlifować za granicą, głównie w Belgii i Skandynawii.

Rekomendowana firma poleca wszystkim tanie szklarnie poliwęglanowe wraz z montażem. Takie szklarnie w naszym klimacie sprawdzą się dużo lepiej niż konstrukcjo o podobnym przeznaczeniu, mowa tu rzecz jasna o tunelu foliowym. Szklarnia z poliwęglanu:

  • jest o wiele trwalsza niż tunel foliowy,
  • daje większe możliwości, co do uprawy różnorodnych gatunków roślin ozdobnych, a także owoców czy warzyw,
  • można ja wyposażyć w wiele przydatnych akcesoriów, jak dodatkowe okna czy półki na doniczki.

Cała konstrukcja jest oparta na profilach wykonanych z aluminium, na które klient przy zakupie dowolnego modelu szklarni z oferty firmy, dostanie aż 12 lat gwarancji. Możesz być też pewien, że firma dostarczy Ci kompletny produkt niemal od razu gotowy do montażu. Jeśli takie będzie Twoje życzenie, to nie tylko dowiezie zamówioną szklarnię pod wskazany adres, ale też pracownicy firmy rozpakują poszczególne elementy konstrukcji i dokonają ich szybkiego montażu.

Prawie każdy z modeli dostępny jest w dwóch wersjach, to znaczy, profile aluminiowe można obudować poliwęglanem lub szkłem hartowanym. Bez względu na to, który wariat wybierzesz, warto to od razu zaznaczyć przy składaniu zamówienia. Warto też podkreślić, że prezentowana firma jest autoryzowanym sprzedawcą szklarni ogrodowych belgijskiej marki Euro-Serre, której produkty zdobyły uznanie na całym świecie.

Skomentuj wpis