Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Polska firma budowlana w Niemczech

Radosław Woźniak 2020-10-16 0 komentarzy
Polska firma budowlana w Niemczech

Współcześnie zakładanie działalności u zachodnich sąsiadów nie należy do najbardziej skomplikowanych czynności, co jest zasługą przynależności zarówno Polski, jak i Niemiec do Unii Europejskiej. W znacznym stopniu ułatwia to rozwijanie swojej przedsiębiorczości oraz zarabianie dużych pieniędzy. Niemiecki rynek budowlany jest obecnie w fazie dużego rozwoju, co oznacza, że jest to znakomity czas na planowanie inwestycji w tym państwie. Oczywiście podstawą sukcesu jest szeroka wiedza związana z tamtejszą gospodarką. Przedsiębiorstwo prowadzone na terenie Niemiec do to doskonałe rozwiązanie dla osób, które w przeszłości miały zetknęły się z tamtym rynkiem.

Branża budowlana zachodnich sąsiadów różni się nieco od polskiej. Niekiedy bowiem są wymagane uprawnienia lub licencje, które nie obowiązują w innych państwach. Czasami więc część przedsiębiorców napotyka przeszkody i nie do końca wie, co robić, by działać zgodnie z prawem. Z myślą o nich powstała oferta zaprezentowana na stronie jadzynlt.pl, która należy do firmy specjalizującej się w niemieckim prawie podatkowym i prawnym.

Przedsiębiorcy potwierdzają, że polska firma budowlana w Niemczech może przynosić naprawdę satysfakcjonujące dochody. Jednak, aby było to możliwe, trzeba przestrzegać ustanowionego prawa. Warto więc wiedzieć, że właściciele takich firm mają obowiązek odprowadzania podatku od usług budowlanych, który wynosi 15% oraz podatku VAT. Równie ważne są składki wypadkowe, zdrowotne oraz emerytalne, od których niekiedy występują wyjątki.

Skomentuj wpis