Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Plastikowe karty zbliżeniowe RFID z nadrukiem - gdzie zamówić?

Juliusz Zakrzewski 2022-02-14 0 komentarzy
Plastikowe karty zbliżeniowe RFID z nadrukiem - gdzie zamówić?

W Internecie na stronie polskiekarty.pl swoją ofertę prezentuje czołowy producent plastikowych identyfikatorów i wizytówek. Swoje produkty dostarcza zarówno na rynek krajowy, jak i europejski. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Krakowie. Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień (m.in. Lidera Rynku oraz Eurolidera w kategorii najlepszy produkt).

Klikając powyższy link, można zamówić proste w obsłudze i odporne na ścieranie plastikowe karty zbliżeniowe z nadrukiem wykonane w technologii RFID (Radio Frequency Identification). W sensie technologicznym artykuły stanowią tzw. transpondery pasywne wyposażone w zaawansowane systemy kodowania i dekodowania danych oraz układy scalone. Wyroby spełniają ostre wymogi stawiane elektronicznym akcesoriom.

Karta z modułem zbliżeniowym posiada specjalny chip z anteną, umożliwiając wymianę informacji z urządzeniem nadawczo-odbiorczym umieszczonym np. w ścianie budynku. Ta kategoria produktowa oferowana przez krakowską firmę znajduje zastosowanie w wielu sektorach i branżach gospodarki narodowej: przemyśle, handlu, logistyce, komunikacji miejskiej, administracji publicznej oraz systemach bezpieczeństwa zakładowego. Artykuły mogą zostać spersonalizowane poprzez wydruk loga organizacji.

Na podanej stronie internetowej można również złożyć zamówienie na wykonanie plastikowych identyfikatorów i legitymacji na potrzeby:

  • pracownicze (służbowe),
  • wystawowo-targowe,
  • szkolne (studenckie),
  • bagażowe (podróżne),
  • szkoleniowo-konferencyjne.

Krakowska spółka dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym w postaci drukarek cyfrowych, offsetowych, sitodrukowych oraz maszyn do wykrawania. W efekcie firma oferuje szybkie terminy realizacji zleceń.

Skomentuj wpis