Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Obsługa prawna firm w Warszawie - najważniejsze korzyści dla przedsiębiorców

Juliusz Zakrzewski 2022-06-12 0 komentarzy
Obsługa prawna firm w Warszawie - najważniejsze korzyści dla przedsiębiorców

Na obsługę prawną składają się usługi świadczone przez kancelarie na rzecz przedsiębiorców, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności. Korzystają z nich założyciele start-upów, właściciele jednoosobowych firm, jak i osoby zarządzające międzynarodowymi korporacjami. Tego typu outsourcing staje się coraz popularniejszy ze względu na szereg zalet, jakimi się odznacza. Jest to opłacalne finansowo rozwiązanie, chroniące przed koniecznością zakładania osobnego działu prawniczego w firmie, zatrudniania nowych pracowników, nabywania sprzętów i oprogramowania oraz odprowadzania comiesięcznych składek. Kancelarią świadcząca podobne wsparcie jest Ziobrowski Tax/Law.

Jej przedstawiciele współpracują z klientami o różnych potrzebach, którzy zamieszkują Warszawę. Obsługa prawna firm, na jaką się decydują, zmniejsza ryzyko popełniania błędów oraz otrzymywania kar finansowych na skutek nieprzestrzegania przepisów. W tym przypadku dokładny zakres usług ustalany jest indywidualnie, po zapoznaniu się z potrzebami klientów, dzięki czemu płacą oni jedynie za tą pomoc, której faktycznie potrzebują. Znaczna część z nich decyduje się na konsultacje doraźne, przydatne przed podpisywaniem ważnych umów czy nawiązywaniem nowych współprac.

Obsługa świadczona w tej kancelarii obejmuje szereg czynności, takich jak:

  • przygotowywanie opinii, umów i innych dokumentów,
  • pomoc w zakładaniu spółek komandytowych i z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • przeprowadzanie konsultacji i audytów,
  • windykacja należności,
  • pomoc w negocjacjach.

Dużym udogodnieniem jest reprezentowanie klientów przed przedstawicielami organów egzekucyjnych i administracyjnych. Prawnicy uczestniczą również w postępowaniach spornych i starają się wypracować jak najlepsze rozwiązanie.

Skomentuj wpis