Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Najlepsza laweta w Tarnowie. Kogo polecacie?

Borys Błaszczyk 2019-03-03 0 komentarzy
Najlepsza laweta w Tarnowie. Kogo polecacie?

Na rynku działa wiele firm oferujących usługi pomocy drogowej, lecz niewiele jest takich, które są w stanie zaoferować kompleksową pomoc drogową, do której zalicza się także holowanie aut ciężarowych. Jedną z takich firm można znaleźć na Braciakural.pl, gdzie dostępna jest także galeria pojazdów holowniczych. Klienci mogą liczyć na pełen zakres usług związanych z transportem lawetą, a także na wiele dodatkowych. Wśród nich jest między wyciąganie pojazdów z trudno dostępnych miejsc za pomocą dźwigu HDS. 

Usługi holownicze, drobne naprawy na drodze, awaryjne uruchomienie pojazdów, dowóz paliwa czy wymiana kół to tylko niektóre z czynności do których przygotowany jest personel prezentowanej firm. Pełna gotowość jest utrzymana przez całą dobę, również w święta i dni wolne od pracy. Laweta w Tarnowie i innych miastach pojawia się zazwyczaj w kilkanaście minut po wezwaniu, a czas przybycia jest uzależniony od odległości miejsca zdarzenia i miejsca stacjonowania pojazdu, który przybywa udzielić pomocy poszkodowanym. 

Na pomoc ze strony holowników mogą liczyć kierowcy, którzy poruszają się po autostradzie A4, która jest kluczową drogą prowadzącą ze zachodu na wschód Polski. Szczególnie kierowcy pojazdów ciężarowych cenią sobie taką możliwość, która pozwala skupić się na pracy, a nie na rozwiązywaniu problemów. Koszty wynikające z usługi są zawsze wyliczane indywidualnie, a ich podstawą jest miejsce, w którym musi zostać udzielona pomoc, jej zakres, oraz rodzaj użytego pojazdu pomocniczego.

Skomentuj wpis