Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Na co zwrócić uwagę wybierając wiertarko-wkrętarkę ze strony https://www.bimex.pl/pl/menu/elektronarzedzia/wkretarki-i-wiertarko-wkretarki/wiertarko-wkretarki-udarowe-676.html?

Maciej Kozłowski 2023-07-06 0 komentarzy
Na co zwrócić uwagę wybierając wiertarko-wkrętarkę ze strony https://www.bimex.pl/pl/menu/elektronarzedzia/wkretarki-i-wiertarko-wkretarki/wiertarko-wkretarki-udarowe-676.html?

Wybór odpowiedniej wiertarko-wkrętarki to trudne zadanie. Aby mieć pewność, że sprzęt spełni wszystkie wymagania, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. O czym pamiętać?

W sklepach można znaleźć modele akumulatorowe oraz sieciowe. Pierwszy typu doskonale sprawdzi się w trudno dostępnych miejscach i charakteryzuje się niewielką wagą, więc jest chętnie wybierany przez kobiety. Akumulator należy regularnie ładować, co może przedłużyć pracę. Urządzenia sieciowe są zawsze gotowe do pracy i mają większą moc, ale również większą wagę oraz muszą być cały czas podłączone do zasilania, przez co nie można ich używać w każdym miejscu.

Poza tym pod uwagę należy wziąć:

  • moc – większa moc przekłada się na wydajniejszą i szybszą pracę. Ponadto umożliwia wiercenie w twardszych podłożach,

  • moment obrotowy – dostępne są modele jedno- lub dwubiegowe. Biegi pozwalają dopasować urządzenie do rodzaju wykonywanej pracy. W przypadku osób, które chcą wykorzystywać sprzęt do wielu różnych prac, dobrym wyborem będzie egzemplarz z dwoma biegami,

  • udar – wersja udarowa jest przeznaczona do wiercenia w trudnych, twardych materiałach (beton, cegły), a wariant bezudarowy nadaje się do miękkich powierzchni.

Sklep Bimex oferuje duży wybór wiertarko-wkrętarek oraz innych akcesoriów. Asortyment można znaleźć na stronie internetowej https://www.bimex.pl/pl/menu/elektronarzedzia/wkretarki-i-wiertarko-wkretarki/wiertarko-wkretarki-udarowe-676.html. Przed podjęciem decyzji warto porozmawiać z doświadczonym fachowcem.

Skomentuj wpis