Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Na co zwrócić uwagę przy zakupie maszyn do poligrafii?

Konrad Górski 2023-09-20 0 komentarzy
Na co zwrócić uwagę przy zakupie maszyn do poligrafii?

Sprawne działanie urządzeń drukujących to podstawa w branży poligraficznej. Zamówienia mogą być wtedy realizowane z odpowiednią intensywnością, a jakość wykonania poszczególnych projektów nie budzi żadnych zastrzeżeń. Najlepiej w takiej działalności sprawdzają się nowe urządzenia, które są projektowane od podstaw dla konkretnego klienta. 

Tego rodzaju pracami zajmuje się między innymi firma Keller, która dostarcza maszyny do krajów na całym świecie. Dysponuje profesjonalną grupą inżynierów, którzy są w stanie zaprojektować urządzenie dla najbardziej wymagających odbiorców. Sprzęt jest budowany od podstaw, a jego instalacją w miejscu docelowym zajmuje się doświadczony i wykwalifikowany personel. Pracownicy przechodzą szkolenia wprowadzające oraz przypominające z zakresu obsługi oraz konserwacji i serwisu. 

Maszyny do poligrafii to spory wydatek dla inwestorów. Dlatego urządzenia muszą być dopracowane w każdym elemencie. Wielkopolska firma oferuje doskonałe maszyny do:

  • sitodruku
  • hotstampingu
  • tampodruku

W ofercie nie brakuje też urządzeń do obróbki samych wydruków. To przede wszystkim różnego rodzaju lampy utwardzające farby i lakiery, tunele oraz piece suszące. Przy wielu z nich wykorzystywane są fale IR, czyli podczerwień. Również te maszyny są dostosowywane do indywidualnych potrzeb klientów. Sprzęt drukujący jest wykorzystywany w zakładach poligraficznych, ale też na liniach produkcyjnych w firmach tworzących części motoryzacyjne, kosmetyki, meble, elementy plastikowe, opakowania oraz leki.

Skomentuj wpis