Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Mycie elewacji i sprzątanie mieszkań w Poznaniu

Konrad Górski 2021-06-11 0 komentarzy
Mycie elewacji i sprzątanie mieszkań w Poznaniu

Utrzymanie czystości w biurze, zakładzie przemysłowym czy innym dużym obiekcie jest czasochłonne i trudne. Dlatego też warto skorzystać z usług specjalistów, którzy szybko i profesjonalnie wyczyszczą wszystkie pomieszczenia. Firma CNT oferuje kompleksowe usługi sprzątające dla klientów prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji publicznych.

Oferta obejmuje między innymi:

  • mycie okien (dotyczy również biurowców),

  • czyszczenie posadzek,

  • czyszczenie kostki brukowej,

  • ozonowanie,

  • deratyzację.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się także profesjonalne mycie elewacji. W Poznaniu znajduje się siedziba przedsiębiorstwa, ale pracownicy przyjmują zlecenia również z okolicznych miejscowości.

Firma dysponuje wysoko wykwalifikowanymi fachowcami oraz zaawansowanym sprzętem sprzątającym, co gwarantuje dokładne usunięcie wszelkiego typu zanieczyszczeń. W przypadku mycia budynków oraz elewacji pracownicy nie tylko oczyszczą fasadę z sadzy czy pyłu, ale i wyeliminują wszystkie glony czy mchy. Specjalistyczne środki chemiczne pozwolą także na odpowiednie zabezpieczenie ścian przed ponownym pojawieniem się porostów.

Firma jest elastyczna i może się dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Standardowo w domach prywatnych pracownicy odkurzają różne powierzchnie, piorą dywany, wynoszą śmieci, pastują podłogi czy czyszczą trudno dostępne miejsca. Z usług przedsiębiorstwa mogą skorzystać także osoby, które potrzebują pomocy w porządkowaniu budynku po remoncie.

Sprzątanie mieszkań w Poznaniu warto zlecić tej renomowanej firmie. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Skomentuj wpis