Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Kto świadczy usługi dźwigowe w Krośnie Odrzańskim?

Laura Kozłowska 2022-04-12 0 komentarzy
Kto świadczy usługi dźwigowe w Krośnie Odrzańskim?

Potrzebując specjalistycznych dźwigów samochodowych do wykonania wymagających prac, można liczyć na usługi świadczone przez przedsiębiorstwo dysponujące różnymi maszynami o udźwigu od 25 do 250 ton. Jest to firma mająca na stanie sprzęt światowej jakości, który może wykonać pracę nawet w trudnym terenie.

Na profesjonalne usługi dźwigowe w Krośnie Odrzańskim mogą liczyć klienci firmowi i indywidualni. Przedsiębiorstwo to ma spory zasięg i obsługuje też zleceniodawców z Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Świebodzina, Nowej Soli i wielu innych miast województw lubuskiego, wielkopolskiego czy dolnośląskiego. Wykonuje zlecenia jednorazowe, ale podejmuje także stałą współpracę. Każdy zleceniodawca może liczyć na specjalistów firmy, którzy precyzyjnie dobiorą odpowiednie urządzanie do jego potrzeb.

Poza usługami dźwigowymi zakład z linku dzwigi-maciejewski.pl zajmuje się także wynajmem dźwigów z operatorem i bez. Gwarantuje, że wypożyczany sprzęt jest w pełni sprawny, doskonale utrzymany i wykona dowolną pracę w takich branżach, jak:

  • budowlana,
  • dekarska,
  • montażowo-instalacyjna,
  • remontowa,
  • naprawcza,
  • energetyczna,

a nawet reklamowa. Firma zatrudnia doświadczonych operatorów ze wszelkimi uprawnieniami i kwalifikacjami poświadczonymi certyfikatami, którzy wykonali setki zleceń, dlatego są godni zaufania.

Skomentuj wpis