Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Jaka firma proponuje usługi lektorskie online?

Laura Kozłowska 2022-05-16 0 komentarzy
Jaka firma proponuje usługi lektorskie online?

Na potrzebę usług lektora realizowanych online odpowiada realizator, którego kadra doskonale rozumie, jak ważny jest odpowiednio dobrany głos w każdym tworze audiowizualnym. Firma PICK A VOICE Marcin Gontarz działa od lat na polskim rynku. Oferuje możliwość wyboru interesującej klienta mowy z szerokiej listy banku głosów, dostępnej online lub też proponuje przygotowanie personalizowanej propozycji zgodnej z przedstawioną przez zamawiającego specyfikacją.

Zatrudnieni lektorzy wykonują nagrania lektorskie w profesjonalnym studiu, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu do zapisu i edycji dźwięku. Dzięki temu gotowy produkt jest wolny od wszelkich szumów czy innych, niechcianych naleciałości z zewnątrz. Atutem jest także prędkość realizacji zamówienia. Wykonawca może dostarczyć plik z odpowiednio obrobionym nagraniem już w 24 h od daty złożenia zlecenia.

Rozszerzeniem oferty jest opcja wyboru usług lektorskich w najpopularniejszych obecnie językach nowożytnych. To polecane rozwiązanie dla osób pragnących dotrzeć ze swoim przekazem do jak najszerszej grupy odbiorców, także poza granice kraju. Firma współpracuje na stałe z doświadczonymi native speakerami, którzy swobodnie posługują się językiem obcym, w tym potrafią regionalizować mowę pod kątem występującego na danym terenie akcentu. 

Skomentuj wpis