Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Michał Chmielewski 2021-08-06 0 komentarzy
Jak dobrać rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Pierścionek zaręczynowy jest symbolem miłości i oddania, a na dodatek przypomina o wyjątkowej chwili oświadczyn. Dziś ich wybór jest naprawdę imponujący, dlatego znalezienie modelu idealnego nie jest tak łatwe, jak mogłoby się to wydawać. Najłatwiejsze zadanie mają pary, które wspólnie podejmują decyzję o tym, jak biżuteria ta ma wyglądać. W takich sytuacjach partner pozbywa się też problemu związanego z wyborem najwłaściwszego rozmiaru.

Na rozmiar pierścionka zaręczynowego składa się przede wszystkim jego średnica mierzona od wewnątrz. Jeżeli zakup takiej biżuterii nie jest tajemnicą, wówczas należy jedynie zmierzyć obwód palca serdecznego ukochanej za pomocą zwykłej tasiemki lub sznurka umieszczonego za kostką. Niektórzy ustalają rozmiar, bazując na noszonych na co dzień pierścionkach przez partnerkę. W tym przypadku można wykorzystać suwmiarkę, a otrzymaną wartość porównać z tabelą jubilerską.

Eleganckie pierścionki w rozmiarachdużych i nieco mniejszych udostępniono w katalogu przedsiębiorstwa Aclari. To zaufany sklep sprowadzający najmodniejszą biżuterię tworzoną z różnych materiałów, która prezentuje się nienagannie i zachwyca swoim wyglądem najbardziej wymagające osoby. Najpopularniejsze są pierścionki zaręczynowe z diamentami. To jedne z najtrwalszych kamieni szlachetnych będących symbolem niezmienności uczucia. Są szlifowane na różne sposoby i doskonale wyglądają w połączeniu z żółtym złotem. Innymi rozwiązaniem są pierścionki z rubinem, szafirem, szmaragdem lub ametystem dostępnym  w kilku odcieniach fioletu.

Skomentuj wpis