Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Dobry fotograf ślubny - jak wybrać?

Sonia Zakrzewska 2019-02-14 0 komentarzy
Dobry fotograf ślubny - jak wybrać?

Czym kierować się przy wyborze fotografa na wesele? Z całą pewnością istotne jest to, czy działa on w konkretnym rejonie Polski, w którym narzeczeni zamierzają się pobrać. W tym momencie sprawa robi się nieco prostsza. Pojawia się pewien warunek, który musi zostać spełniony. To sprawia, że krąg osób, którym można zlecić to zadanie, zawęża się. Nie bez znaczenia jest też stawka. Warto ustalić pewną ilość pieniędzy, którą można przeznaczyć na wykonanie zdjęć pamiątkowych podczas ślubu, wesela, a także w trakcie sesji w plenerze. Oferty tych osób, które wyceniły swoje usługi na kwoty wyższe od tej ustalonej przez narzeczonych, należy w tym momencie odrzucić. Jeżeli fotograf reklamuje swoje usługi na stronie internetowej, warto zapoznać się z jego portfolio. Zdjęcia bez słów wiele mówią o ich autorze. Jeśli widać w nich pasję i zaangażowanie, oznacza to, że fotograf robi to, co kocha. Bardzo prawdopodobne, że osoby, które zdecydują się skorzystać z jego usług, będą zadowolone z efektu jego pracy. Warto też zapoznać się z referencjami, jak również opiniami krążącymi w sieci.

Dobrym pomysłem będzie sprawdzenie zdolności artystycznych fotografa, zlecając mu np. małą sesję narzeczeńską. Dzięki temu można zobaczyć go w akcji i przekonać się o tym, czy  w dniu ślubu i wesela stanie na wysokości zadania.

Dobry fotograf ma głowę pełną pomysłów na wykonanie zdjęcia. Każdy plener, nawet ten szary i nieciekawy, w jego oczach jest miejscem do stworzenia rewelacyjnej sesji. To, czy ma on duszę artysty i jest fotografem z zamiłowania, można sprawdzić na zdjęciach jego autorstwa.

Interesuje Was fotograf ślubny w Kielcach? Na stronie dziopa.pl zapoznacie się z ofertą Ingi i Łukasza. Ten doskonale zgrany duet, który będzie towarzyszył Wam w dniu Waszego ślubu, jeśli tylko zechcecie.

Skomentuj wpis