Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Czy Avantor to polski producent odczynników?

Krzysztof Michalski 2021-11-18 0 komentarzy
Czy Avantor to polski producent odczynników?

Laboratoria działające w rozmaitych zakładach produkcyjnych, a także instytucje potrzebujące wysokiej klasy chemikaliów do wykonania analiz czy badań, znajdą wszystko, co jest im niezbędne, w ofercie sklepu internetowego ze strony pol-aura.pl. Hurtownia chemiczna, do której należy sklep, działa na rynku od kilkudziesięciu lat, dostarczając profesjonalnym odbiorcom i amatorom rozmaite substancje chemiczne. Jest to nie tylko dystrybutor ale także producent odczynników chemicznych, dlatego dysponuje własnym zapleczem laboratoryjnym, pozwalającym na kontrolę jakości produktów oferowanych innym klientom.

W swoim asortymencie ma między innymi odczynniki Avantor, Acros, Alfa-Aesar, Chempur, Lachner, Sigma-Aldrich i wielu innych. Przedsiębiorstwo to nieustannie poszerza asortyment, aby klienci mogli znaleźć na jego stronach wszystko, co może im być potrzebne. Są tam dostępne chemikalia wykorzystywane także w branży spożywczej.

Oferta obejmuje produkty pozwalające na wykonanie nieskomplikowanych reakcji chemicznych na przykład na zajęcia w szkołach podstawowych czy średnich. Znajdą w niej wszystko zakłady farmaceutyczne, laboratoria i szpitale, jako że wiele z tych produktów, na przykład odczynniki Avantor, są najwyższej jakości i zgodne z farmakopeą, zatem mogą być stosowane do badania preparatów leczniczych.

Firma Avantor, dawniej znana jako POCH S.A. z Gliwic, może się pochwalić produktami najwyższej jakości. Trafiają one szybko do klientów, gdyż wysyłane są z magazynu producenta. Pełna lista jej odczynników dostępna jest na podanej stronie. Można tam też znaleźć karty charakterystyki i świadectwa jakości. Hurtownia gwarantuje wsparcie sprzedażowe i profesjonalną obsługę klientom hurtowym i detalicznym.

Skomentuj wpis