Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Ciągniki rolnicze i leśne

Krzysztof Michalski 2021-05-24 0 komentarzy
Ciągniki rolnicze i leśne

Wypadki, które dzieją się podczas różnego rodzaju robót w lasach to zazwyczaj skutek korzystania z wadliwie działającego, nieodpowiedniego sprzętu lub zbytnia niefrasobliwość operatora. Nierzadko oba te czynniki są ze sobą połączone, co niestety, prowadzi do poważnych uszkodzeń ciała, a nawet do śmierci.

Marka VALTRA, która specjalizuje się w dostarczaniu doskonałej jakości maszyn rolniczych, rozszerza obecnie swoją ofertę także o ciągnik leśny. Proponowana konstrukcja charakteryzuje się cechami, które są najbardziej pożądane przez rolników pracujących na gęsto zadrzewionych terenach, czyli:

  • mocnym, niemal niezniszczalnym podwoziem i zawieszeniem, które doskonale sprawdza się na powierzchni pełnej korzeni, kamieni, uskoków czy innej roślinności,
  • trwałą obudową kabiny, dzięki czemu nie ma niebezpieczeństwa wypadnięcia czy też przypadkowego uderzenia przez wystające gałęzie lub pryskające spod kół kamienie,
  • prostotą w nawigacji i użytkowaniu,
  • estetycznym wyglądem.

Warto wejść na stronę wspomnianej firmy i zapoznać się z dostępnymi tam możliwościami. Dostawca, oprócz maszyn przygotowanych do działania na terenach leśnych, proponuje także specjalistyczne ciągniki rolnicze. Tego typu sprzęt świetnie nada się podczas wszelkich prac polowych. Pozwoli oszczędzić czas oraz środki, gdyż działa bardzo wydajnie, zużywając mniej paliwa i generując mniej kosztów naprawczych. Tego typu zakup można z powodzeniem potraktować jako inwestycję, która szybko się zwróci, tym bardziej gdy zakres czynności, do których będzie użyty sprzęt, jest bardzo szeroki.

 

Skomentuj wpis