Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

baterie umywalkowe retro

Kazimierz Kaźmierczak 2020-06-05 0 komentarzy
baterie umywalkowe retro

Takie podejście wymaga jednak kompleksowego planowania, czyli dobrego zestawienia ze sobą wykończeń wielkopowierzchniowych, odpowiednio dobranych sprzętów i mebli, a także (o czym nie można zapominać) drobnych elementów armatury czy akcesoriów typowo ozdobnych. Dobrym pomysłem będzie więc podłoga drewniana (lub drewnopodobna w celu uniknięcia problemów z wilgocią) albo posadzka mozaikowa w szachownicę, natomiast na ścianach dobrze spiszą się płytki patchworkowe (postarzane). Ważne są oczywiście meble odpowiadające epoce oraz obła umywalka w kształcie misy i wanna wolnostojąca.

Szczegóły robią różnicę.

Tym, co stanowi jednak prawdziwy smaczek, są wykończenia. Szczególnie chodzi tu o zawieszone nad umywalką, bogato zdobione lustro oraz znajdujące się poniżej baterie umywalkowe retro. Najczęściej są one koloru ceramicznego z elementami mosiężnymi i charakteryzują się obło zdobioną formą oraz krzyżowymi pokrętłami.

Tego typu baterie można kupić w doskonale wyposażonym sklepie Włoskie Łazienki, który oferuje:

  • zaopatrzenie od 20 różnych producentów (włoskich, hiszpańskich i niemieckich),
  • 5000 poszczególnych modeli,
  • 20 stylów wykończeń (w tym nie tylko wspomniana biała ceramika, ale i na przykład czarne warianty).

Wszystkie wyroby charakteryzują się niesamowitą dbałością o szczegóły oraz ponadprzeciętną trwałością. Nie zawierają też toksycznego ołowiu i innych metali ciężkich. Zastosowane zawory są uniwersalne i nawet gdy dany model będzie wycofany ze sprzedaży, to w przypadku konieczności wymiany — zawór będzie dalej dostępny (a przecież tej samej baterii używa się przez wiele lat). Zapewniony jest też profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Skomentuj wpis