Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Agenci z Lublina pomagający w wyborze ubezpieczeń OC

Borys Błaszczyk 2022-09-20 0 komentarzy
Agenci z Lublina pomagający w wyborze ubezpieczeń OC

W Polsce obowiązkowe jest posiadanie polisy OC przez wszystkich właścicieli pojazdów osobowych i ciężarowych. Roczny koszt waha się od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Różnica w cenie polisy komunikacyjnej zależy od wielu czynników, m.in.:

  • wiek kierowcy,
  • czas posiadania prawo jazdy,
  • lata bezszkodowej jazdy (wszelkie stłuczki i kolizje drogowe wpływają na utratę dotychczasowych zniżek),
  • rodzaj ubezpieczanego pojazdu.

Oczywiście duże znaczenie ma także zakres wybranej polisy - opcja podstawowa będzie najtańsza, jednak nie ochroni wszystkiego. Kierowcy mogą zdecydować się na wykupienie AC, Assistance, NNW, a także dodatkowej ochrony szyb i opon. Co ważne, większość towarzystw ubezpieczeniowych umożliwia rozłożenie płatności na dogodne raty (2, 4 lub 12 razy w roku). 

Gdzie wykupić dogodną polisę komunikacyjną?

Na terenie Lublina ubezpieczenia OC i AC są dostępne w agencji działającej pod nazwą Ubezpieczenia Paulina Wilczak. Przedstawiciele firmy zapoznają się z sytuacją każdego kierowcy i wysłuchają jego potrzeb, aby móc dopasować odpowiednią polisę. Dla niektórych najważniejsza jest niska cena, a dla innych liczy się wysoki poziom ochrony na wypadek stłuczki, zarysowania pojazdu, awarii samochodu czy kradzieży. Każdy klient ma nieco odmienne oczekiwania, dlatego też zakres ochrony również powinien zostać dopasowany indywidualnie. Agencja współpracuje z takimi popularnymi TU jak Compensa, AXA, Ergo Hestia, Concordia, Balcia i Link4. Klienci są obsługiwani stacjonarnie lub zdalnie.

Skomentuj wpis