Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Środki czystości do gastronomii

Michał Chmielewski 2019-03-13 0 komentarzy
Wpis

Środki dla gastronomii to produkty szczególnie zalecane do stosowania w przemyśle spożywczym, np. w halach produkcyjnych, w gastronomii, w kuchniach przemysłowych oraz placówkach zbiorowego żywienia. Gastronomia to miejsce, gdzie musi panować czystość na bardzo wysokim poziomie. Przygotowuje się i wydaje się tam jedzie. Środki czystości dla gastronomii w swojej bogatej ofercie posiada firma SauberLab. Wymogi utrzymania odpowiedniej higieny w firmach gastronomicznych dotyczą nie tylko czyszczenia przyrządów do gotowania, ale również wszystkich urządzeń i przedmiotów znajdujących się w lokalu.

W ofercie firmy znajdziesz zarówno do kuchni, sal restauracyjnych, oraz łazienek. W asortymencie znajdują się wszystkie niezbędne środki czystości takie jak: płyny do mycia piekarników i pieców, odtłuszczacze, mleczka do szorowania płyt ceramicznych, płyny do zmywarek usuwające resztki jedzenia i osady z kawy, herbaty czy piwa, jak i produkty do mycia i nabłyszczania stali nierdzewnej. Profesjonalna chemia w skuteczny i szybki sposób pozwoli pozbyć się bardzo mocnych zabrudzeń. To najwyższa niemiecka jakość w bardzo przystępnej cenie. Środki dostępne są w różnych pojemnościach. Można w sposób odpowiedni i dokładni dobrać rodzaj produktu do ten powierzchni lub sprzętu.

Tłuste plamy i zabrudzenia mogą być od dzisiaj jedynie złym wspomnieniem. Wykorzystanie odpowiednich preparatów daje możliwość poradzenia sobie z nimi szybki i łatwo. Wszystkie produkty oraz informacje znajdziesz na stronie sklepu sauberlab.pl.

Skomentuj wpis