Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Niezapomniany ślub na Santorini

Michał Chmielewski 2019-03-08 0 komentarzy
Niezapomniany ślub na Santorini

Europa to duże bogactwo kultur, piękno architektury, wysoki standard usług i hoteli. Szczególnie południe kontynentu cieszy się dużą popularnością turystów. Greckie oraz hiszpańskie wyspy gwarantują świetną pogodę i piękne widoki.

Na greckiej wyspie Santorini biuro Victoria Travel organizuje śluby cywilne, prawosławne oraz inne według życzeń klientów. Firma proponuje piękną ceremonię na tarasie widokowym na tle malowniczych klifów, wśród urokliwych białych domków, z widokiem na wulkan lub widokiem na morze. Ponadto biuro oferuje również organizację przyjęcia weselnego dla młodej pary oraz ich najbliższych.

Niezapomniany ślub na Santorini odbywa się w  romantycznej scenerii np.  taras widokowy na tle klifów, urokliwy ratusz czy plaża. Santorini oprócz swojego niewątpliwego uroku wyróżnia się niską ceną, nie tracąc jednak nic na jakości względem innych lokalizacji.

Biuro zapewnia kompleksową obsługę ślubu. Pakiet może obejmować m.in:

  • organizację przelotów, hoteli, wyżywienia i ogółu spraw związanych z wyjazdem
  • pośrednictwo w uzyskiwaniu, tłumaczeniu i przesyłaniu dokumentów, płatności administracyjne
  • organizację ceremonii , indywidualnie wyceniane są: miejsce, kwiaty, dekoracje, tort, uroczysta kolację dla państwa młodych i ich najbliższych, tłumacz, fotograf, fryzjer, makijażystkę itp.
  • koordynację ślubu

Zakres i cena pakietu zawsze jest ustalana indywidualnie. Koszty ślubu na Santorini zaczynają się od 13 450 zł za parę z pakietem ślubnym, pobytem i przelotem. Ceny te mogą się wahać zależnie od przewidzianych atrakcji i dodatków czy kursu walut.

Skomentuj wpis