Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Koszty regeneracji filtra cząstek stałych (DPF / FAP)

Maciej Kozłowski 2019-02-25 0 komentarzy
Koszty regeneracji filtra cząstek stałych (DPF / FAP)

Jaka jest cena regeneracji DPF? To oczywiście zależy od kilku czynników. Liczy się nie tylko metoda, ale również wielkość i konstrukcja pojazdu. W przypadku firmy GozBor z siedzibą w Olsztynie-Kieźlinach, ale działającej wysyłkowo na terenie całego kraju, cena wynosi 499 złotych w przypadku samochodów osobowych (i innych do 3,5 tony) lub 1499 złotych w przypadku pojazdów ciężarowych (i innych powyżej 3,5 tony). Cena jest promocyjna, a sama obejmuje nie tylko sam proces czyszczenia, ale również kompleksowe testy zarówno przed, jak i po procesie regeneracji. W razie konieczności wykonania zlecenia na odległość przesyłka kurierska gratis.

Po czym poznać, że pora na regenerację? Najczęstszym objawem jest większe dymienie i wydzielanie charakterystycznego zapachu niespalonego paliwa. Dobrze, jeśli problem wychwytuje kontrolka i kierowca nie ma wątpliwości, że jak najszybciej powinien zlecić naprawę filtra.

Czy czyszczenie jest opłacalne? Cóż, wydatek 500 czy 1500 złotych nie należy do najmniejszych, ale z drugiej strony filtr cząstek stałych jest niezbędny w każdym samochodzie. To dzięki niemu środowisko jest przynajmniej w części chronione przed niebezpiecznymi, szkodliwymi substancjami.

Stosowana przez wspomnianą firmę metoda gwarantuje oczyszczenie nawet do 98,5% sadzy oraz popiołów. Wszystko dzięki zastosowaniu unikatowej, ekologicznej metody, która polega na płukaniu filtra w zamkniętym obiegu profesjonalnej, szwajcarskiej maszyny FH2 Double firmy FFSolution. Warto inwestować w bezpieczne, ale skuteczne rozwiązania.

Skomentuj wpis