Wejdź na szczyt rozpoznawalności z gorskieszosowe.pl

Przywitaj się z nami!

Kiedy warto wykorzystac listwy gzymsowe?

Sonia Zakrzewska 2018-11-18 0 komentarzy
Wpis

Czy sztukateria budowlana wraca do łask, jak wyglądają współczesne gzymsy i kiedy watro wykorzystać listwy gzymsowe? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź na gzymsy-sztukateria.pl, jest to strona firmy, która od lat dostarcza wszystkim zainteresowanym sztukaterię budowlaną, w tym wspomniane wcześniej listwy gzymsowe nadokienne. Na polecanej stronie dowiesz się, np. że ten rodzaj listew świetnie będzie dopełniał wygląd elewacji budynku, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się dodatkowo na montaż elementów zwanych zwornikami i listew symetrycznych. Obecnie takie gzymsy razem z listwą gzymsową jest bardzo łatwo zamontować, wystarczy specjalny klej do sztukaterii budowlanej. Trzeba też wiedzieć, że taką listwę warto zamontować nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale także i ze względów praktycznych. Listwa to pełniejsze wykończenie gzymsu, które sprawia, że cała konstrukcja jest trwalsza i lepiej spełnia swoją funkcję osłony przed wiatrem i deszczem, deszcz nie hałasuje tak, uderzając o parapet.

Na stronie producenta sztukaterii budowlanej można znaleźć przynajmniej kilka listew mocowanych do zewnętrznej fasady budynku, to np.:

  • Listwa nadokienna DN 01P
  • Listwa nadokienna DN 04P
  • Listwa nadokienna DN 06P
  • Listwa nadokienna DN 10P.

Każdy produkt został szczegółowo opisany i została do niego dołączona instrukcja montażu, a ponadto, listwy występują w różnych rozmiarach i mają różne kształty, ale jeśli masz jakieś wymagania, co do wielkości bądź kształtu zamawianego produktu, czy też jego wykończenia, firma wykona go zgodnie z Twoim życzeniem.

Skomentuj wpis